Teslimat & İade

Ücretsiz kargonuzu dünyanın her yerine kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

 

Teslimat Seçeneklerine Genel Bakış

Extreme Dedektör, her gereksinim için ideal nakliye yöntemleri sunar. DHL/Standard Parcel Post ile düşük fiyata, daha hızlı veya özel olarak DHL Express veya UPS ve PTS ile paketlenir ve güvenilir bir şekilde tarafımızdan kontrol edildikten sonra kargo şirketi yetkilisine teslim edilir.  Türkiyedeki anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle size gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Ayrıca dilerseniz mağazamızdan siparişinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

1. Ürünü Sipariş Edin ve Teslimat Bilgilerinizi Belirtin

2. Bir Sipariş Onay Mesajı Alacaksınız

3. Siparişinizin Gelmesini Bekleyin

4. Siparişinizi kargo yetkilisinden Teslim Alın

 

Mal Değişimi veya İadesi

Alıcı mesafeli sözleşmeyi akdinden itibaren 14 gün içinde iade hakkına sahiptir.

Tüketicinin sözleşmeyi fesih hakkının korunması için ürünlerin orijinal hallerini koruduğunun izlenmesi gerekmektedir. Müşterinin kusuru olmaksızın cihazın tahrip olması, hasar görmesi veya zarar görmesi halinde müşteri sözleşmeyi fesih imkanından mahrum değildir. Ürünün ambalajından açılması veya çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi nedeniyle değerinin düşmüş olması, tüketicinin iade talebi yazamayacağı anlamına gelmez.

Müşterinin neden olduğu herhangi bir kayıp veya hasar sonucunda müşteri herhangi bir hak veya iade talebinde bulunamaz.

Cihazlar sevk edilmeden önce videolu test edilir, hasar testi ve hasar analizleri yapılıp videolu olarak muhafaza edilir ve gerektiğinde sevk edilmeden önce müşteriye gönderilir.
Extreme Dedektör tamamen güvenilir ve basit bir şekilde çalışır.
Saygılarımla

Aşağıdaki bileşenlerden en az biri eksikse ürün geri kabul edilmez:

  • Tam donanımlı ekipman
  • Garanti belgesi
  • Kablolar dahil olmak üzere ana ünite dahil olmak üzere cihazın çalışması için gerekli tüm aksesuarlar.

Merak etmeyin paranız güvende. Malların parası, yürürlükteki mevzuat tarafından belirlenen şartlar dahilinde iade edilecektir. 

Ne yazık ki, bazı müşterilerin dikkati bu düzenlemeleri yapmamızı gerektiriyor. Çünkü bazen Pazaryerlerinden alınan ürünlerde bile hile yapabiliyorlar. Bu konuda çok hassasız çünkü ürünün tüm donanımı videolu olarak kargo yetkilisine teslim edildiği halde ürünü çıkarıp size sadece kablolarının geldiğini söyleyenler olduğu için. Hatta ürünün ağırlığını video çekimleri ile gösteriyoruz ve kargo firmasının aldığı desi ile ağırlığının birbirine uyacağından emin olabilirsiniz. Dürüstlük her zaman kazanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Resmi tatillerde teslimat yapıyor musunuz?

Resmi tatilden 1 gün önce sipariş talebinizi aldığımızda kargo firmalarının mesai saatleri içerisinde ilk fırsatta kargonuzu teslim ediyoruz. Sana ulaşmasını bekle 🙂

Teslimatı imzalamak için orada olmam gerekiyor mu?

Teslimatı imzalamak için yerelimizde olmanız gerekmez. Kargo görevlisine teslimat imzasının verilmesi yeterlidir. Bu durum kargo takip sistemlerimize yansıyacaktır.

Siparişim henüz ulaşmadı. Nerede?

Bazen kargolar takılabilir veya gecikmeler olabilir. Kargo firmalarının verdiği bilgiye göre 3-7 gün içerisinde mutlaka ulaşacaktır. Ulaşılmadığında ise Extreme dedektör konuya müdahale eder. Sizi yalnız bırakmıyoruz. 🙂

Yardıma mı ihtiyacınız var?

  • whatsapp-extreme WhatsApp
  • +90 535 525 02 12
  • Messenger
  • Email: info@extremedetector.com

Bize abone ol

Altın Arama Dedektörü

Acele edin ve tüm Extreme Dedektörlerde %5'e varan indirimlerden yararlanın!

EFT / Havale İndirimi

  
0 days 00 hr 00 min 00 sc